Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum
Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum Filius&Filia'daErkek Bebek TulumnextNext Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum
Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum Filius&Filia'daErkek Bebek TulumnextNext Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum

Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,20(KDV Dahil)

Next Baby bordo kepçe desenli bebek tulum keyifli tasarımıyla bebeğinize çok yakışacak.

:

Next Baby bordo kepçe desenli bebek tulum 1.kalite kumaştan üretilmiştir

Next Baby bordo kepçe desenli bebek tulum şık bir tasarıma sahiptir.

Ürünümüz bebeğiniz için özenle seçilmiştir.

Kumaş: %100 Pamuk

Kanserojen ve alerjen madde içermez

Marka Menşei: İngiltere

Bebek Tulumları ve Kullanışlı Ürünler

Bebek tulumları; bebeklerin özellikle soğuk kış günlerinde sürekli kıyafetlerini sıyırmaları nedeni ile tercih edilen oldukça konforlu giysilerdir. Tulumların kolay kolay sıyrılması mümkün olmazken soğuktan etkilenmemeleri adına da doğru bir önlem alınmış olur.

Çok hareketli bebekler için 2 parçalı giysilerin tercih edilmesi çok mantıklı seçimler olmadığından tulum tercihi ebeveynler için çok daha kaliteli olur. Bebeğe giydirildikten sonra alt kısmından düğme veya çıtçıt ile kapatılan bu kıyafetlerin bebek hareketlerinden hiç etkilenmeyeceği ifade edilebilir. Peki, bebeğiniz için bir tulum seçerken rastgele bir seçim yapmak doğru mudur? Yoksa bebek tulumları da tıpkı diğer kıyafetler gibi titizlikle seçilmesi gereken ürünler midir?

Bebek Tulumları Nasıl Seçilmeli?

Bebek tulumu seçerken dikkat edilmesi gereken belli başlı konular olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sayede hem bebeğin daha konforlu bir şekilde hareket etmesi hem de cildine zarar verecek herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalınmaması söz konusu olacaktır. O halde gelin bebek tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenlere bir bakalım!

Beden Seçimini Doğru Yapın

Tulumlar diğer kıyafetlerin aksine büyük ya da küçük seçilebilecek seçenekler değildir. Çünkü bebek vücudunu her noktası ile saran tulumların çok küçük olması bebeğinizi rahatsız edeceği gibi tulumların gereğinden büyük olması halinde hareket kabiliyetinin kısıtlanması da muhtemel olur. Bu anlamda en doğru beden seçimi ile bebeğinizin daha konforlu olmasını sağlamalısınız.

Pamuklu Bebek Tulumları Tercih Edin

Bebek tulumları ebeveynlerin genellikle uyku esnasında bebeklere giydirdikleri kıyafetler olurken bu kıyafetlerin oldukça uzun süre boyunca bebek cildine temas ettiği görülür. Böylesi bir durumda pamuklu bebek tulumları en doğru seçim olacaktır. Hem bebeğinizin cildini tahriş etmeyen hem de terleme, kaşıntı ve diğer problemlere neden olmayan tulumlar ile bebeğinize kaliteli bir yaşam sunabilirsiniz.

Bebek Tulum Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Bebek tulumu dendiğinde genellikle uykuya hazırlanan sevimli yavrular gelir akla. Bu anlamda bebeğinizin uyku öncesinde giydiği ve gece boyunca onu soğuktan koruyacak bir kıyafet olarak düşünülebilecek olan tulumların çok farklı bir tercih nedeni daha vardır. Pratik giydirilebilen kıyafetler arasında başı çeken bu ürün anneler için adeta hayat kurtarıcı bir seçenektir. Giydirmesi de soydurması da saniyeler alan tulumların zaman tasarrufu sağladığı açıktır.

Patikli Tulumlar Daha mı Kullanışlı?

Tulumlar, bebeğin kıyafet konusundaki kurtarıcısı olurken ebeveynlerin zaman zaman patikli seçenekleri de tercih ettiği gözlemlenebilmektedir. Hangi bebek tulumları daha kullanışlı sorusunu gündeme getiren bu model düşünüldüğünde net bir cevap vermek mümkün değildir. Burada önemli olan bebeğinizin yaşıdır. Çünkü küçük yaştaki bebeklerin çorapları ayağında tutması çok daha zordur. Küçük yaştaki bebekler için patikli tulumlar tercih edilirken daha büyük bebekler için patiksiz tulumlar tercih edilebilir.

Bebek Tulumu Fiyatları

Bebek tulumu satın alırken ebeveynlerin dikkate aldığı en önemli konulardan bir tanesi de fiyatlardır. Çünkü bütçeyi doğru kullanmak hem bebeğinizin geleceği hem de aile ekonominiz için önemlidir. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey güvendiğiniz markalardan alışveriş yaparken sizin için daha doğru fiyatlarda sunulan bebek tulumu seçeneklerini tercih etmektir.

 

Etiketler
Next, Next Baby, Next Baby Bordo, Next Baby Bordo Kepçe, Next Baby Bordo Kepçe Desenli, Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek, Next Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum, Next Baby Bordo Kepçe Desenli Tulum, Next Baby Bordo Kepçe Bebek, Next Baby Bordo Kepçe Bebek Tulum, Next Baby Bordo Kepçe Tulum, Next Baby Bordo Desenli, Next Baby Bordo Desenli Bebek, Next Baby Bordo Desenli Bebek Tulum, Next Baby Bordo Desenli Tulum, Next Baby Bordo Bebek, Next Baby Bordo Bebek Tulum, Next Baby Bordo Tulum, Next Baby Kepçe, Next Baby Kepçe Desenli, Next Baby Kepçe Desenli Bebek, Next Baby Kepçe Desenli Bebek Tulum, Next Baby Kepçe Desenli Tulum, Next Baby Kepçe Bebek, Next Baby Kepçe Bebek Tulum, Next Baby Kepçe Tulum, Next Baby Desenli, Next Baby Desenli Bebek, Next Baby Desenli Bebek Tulum, Next Baby Desenli Tulum, Next Baby Bebek, Next Baby Bebek Tulum, Next Baby Tulum, Next Bordo, Next Bordo Kepçe, Next Bordo Kepçe Desenli, Next Bordo Kepçe Desenli Bebek, Next Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum, Next Bordo Kepçe Desenli Tulum, Next Bordo Kepçe Bebek, Next Bordo Kepçe Bebek Tulum, Next Bordo Kepçe Tulum, Next Bordo Desenli, Next Bordo Desenli Bebek, Next Bordo Desenli Bebek Tulum, Next Bordo Desenli Tulum, Next Bordo Bebek, Next Bordo Bebek Tulum, Next Bordo Tulum, Next Kepçe, Next Kepçe Desenli, Next Kepçe Desenli Bebek, Next Kepçe Desenli Bebek Tulum, Next Kepçe Desenli Tulum, Next Kepçe Bebek, Next Kepçe Bebek Tulum, Next Kepçe Tulum, Next Desenli, Next Desenli Bebek, Next Desenli Bebek Tulum, Next Desenli Tulum, Next Bebek, Next Bebek Tulum, Next Tulum, Baby, Baby Bordo, Baby Bordo Kepçe, Baby Bordo Kepçe Desenli, Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek, Baby Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum, Baby Bordo Kepçe Desenli Tulum, Baby Bordo Kepçe Bebek, Baby Bordo Kepçe Bebek Tulum, Baby Bordo Kepçe Tulum, Baby Bordo Desenli, Baby Bordo Desenli Bebek, Baby Bordo Desenli Bebek Tulum, Baby Bordo Desenli Tulum, Baby Bordo Bebek, Baby Bordo Bebek Tulum, Baby Bordo Tulum, Baby Kepçe, Baby Kepçe Desenli, Baby Kepçe Desenli Bebek, Baby Kepçe Desenli Bebek Tulum, Baby Kepçe Desenli Tulum, Baby Kepçe Bebek, Baby Kepçe Bebek Tulum, Baby Kepçe Tulum, Baby Desenli, Baby Desenli Bebek, Baby Desenli Bebek Tulum, Baby Desenli Tulum, Baby Bebek, Baby Bebek Tulum, Baby Tulum, Bordo, Bordo Kepçe, Bordo Kepçe Desenli, Bordo Kepçe Desenli Bebek, Bordo Kepçe Desenli Bebek Tulum, Bordo Kepçe Desenli Tulum, Bordo Kepçe Bebek, Bordo Kepçe Bebek Tulum, Bordo Kepçe Tulum, Bordo Desenli, Bordo Desenli Bebek, Bordo Desenli Bebek Tulum, Bordo Desenli Tulum, Bordo Bebek, Bordo Bebek Tulum, Bordo Tulum, Kepçe, Kepçe Desenli, Kepçe Desenli Bebek, Kepçe Desenli Bebek Tulum, Kepçe Desenli Tulum, Kepçe Bebek, Kepçe Bebek Tulum, Kepçe Tulum, Desenli, Desenli Bebek, Desenli Bebek Tulum, Desenli Tulum, Bebek, Bebek Tulum, Tulum,
Çerez Kullanımı