Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum
Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek TulumBebek GiyimTongsTongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum
Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek TulumBebek GiyimTongsTongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum

Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum

0,00
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Tongs Baby gri renkli güneş bebek tulum keyifli tasarımıyla bebeğinize çok yakışacak.

:

Tongs Baby gri renkli güneş bebek tulum 1.kalite kumaştan üretilmiştir

Tongs Baby gri renkli güneş bebek tulum şık bir tasarıma sahiptir.

Ürünümüz bebeğiniz için özenle seçilmiştir.

Kumaş: %100 Pamuk

Kanserojen ve alerjen madde içermez

Marka Menşei: Türkiye

Üretin Yeri: Türkiye

Bebek Tulumları ve Kullanışlı Ürünler

Bebek tulumları; bebeklerin özellikle soğuk kış günlerinde sürekli kıyafetlerini sıyırmaları nedeni ile tercih edilen oldukça konforlu giysilerdir. Tulumların kolay kolay sıyrılması mümkün olmazken soğuktan etkilenmemeleri adına da doğru bir önlem alınmış olur.

Çok hareketli bebekler için 2 parçalı giysilerin tercih edilmesi çok mantıklı seçimler olmadığından tulum tercihi ebeveynler için çok daha kaliteli olur. Bebeğe giydirildikten sonra alt kısmından düğme veya çıtçıt ile kapatılan bu kıyafetlerin bebek hareketlerinden hiç etkilenmeyeceği ifade edilebilir. Peki, bebeğiniz için bir tulum seçerken rastgele bir seçim yapmak doğru mudur? Yoksa bebek tulumları da tıpkı diğer kıyafetler gibi titizlikle seçilmesi gereken ürünler midir?

Bebek Tulumları Nasıl Seçilmeli?

Bebek tulumu seçerken dikkat edilmesi gereken belli başlı konular olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sayede hem bebeğin daha konforlu bir şekilde hareket etmesi hem de cildine zarar verecek herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalınmaması söz konusu olacaktır. O halde gelin bebek tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenlere bir bakalım!

Beden Seçimini Doğru Yapın

Tulumlar diğer kıyafetlerin aksine büyük ya da küçük seçilebilecek seçenekler değildir. Çünkü bebek vücudunu her noktası ile saran tulumların çok küçük olması bebeğinizi rahatsız edeceği gibi tulumların gereğinden büyük olması halinde hareket kabiliyetinin kısıtlanması da muhtemel olur. Bu anlamda en doğru beden seçimi ile bebeğinizin daha konforlu olmasını sağlamalısınız.

Pamuklu Bebek Tulumları Tercih Edin

Bebek tulumları ebeveynlerin genellikle uyku esnasında bebeklere giydirdikleri kıyafetler olurken bu kıyafetlerin oldukça uzun süre boyunca bebek cildine temas ettiği görülür. Böylesi bir durumda pamuklu bebek tulumları en doğru seçim olacaktır. Hem bebeğinizin cildini tahriş etmeyen hem de terleme, kaşıntı ve diğer problemlere neden olmayan tulumlar ile bebeğinize kaliteli bir yaşam sunabilirsiniz.

Bebek Tulum Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Bebek tulumu dendiğinde genellikle uykuya hazırlanan sevimli yavrular gelir akla. Bu anlamda bebeğinizin uyku öncesinde giydiği ve gece boyunca onu soğuktan koruyacak bir kıyafet olarak düşünülebilecek olan tulumların çok farklı bir tercih nedeni daha vardır. Pratik giydirilebilen kıyafetler arasında başı çeken bu ürün anneler için adeta hayat kurtarıcı bir seçenektir. Giydirmesi de soydurması da saniyeler alan tulumların zaman tasarrufu sağladığı açıktır.

Patikli Tulumlar Daha mı Kullanışlı?

Tulumlar, bebeğin kıyafet konusundaki kurtarıcısı olurken ebeveynlerin zaman zaman patikli seçenekleri de tercih ettiği gözlemlenebilmektedir. Hangi bebek tulumları daha kullanışlı sorusunu gündeme getiren bu model düşünüldüğünde net bir cevap vermek mümkün değildir. Burada önemli olan bebeğinizin yaşıdır. Çünkü küçük yaştaki bebeklerin çorapları ayağında tutması çok daha zordur. Küçük yaştaki bebekler için patikli tulumlar tercih edilirken daha büyük bebekler için patiksiz tulumlar tercih edilebilir.

Bebek Tulumu Fiyatları

Bebek tulumu satın alırken ebeveynlerin dikkate aldığı en önemli konulardan bir tanesi de fiyatlardır. Çünkü bütçeyi doğru kullanmak hem bebeğinizin geleceği hem de aile ekonominiz için önemlidir. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey güvendiğiniz markalardan alışveriş yaparken sizin için daha doğru fiyatlarda sunulan bebek tulumu seçeneklerini tercih etmektir.

 

Etiketler
Tongs, Tongs Baby, Tongs Baby Gri, Tongs Baby Gri Renkli, Tongs Baby Gri Renkli Güneş, Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek, Tongs Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum, Tongs Baby Gri Renkli Güneş Tulum, Tongs Baby Gri Renkli Bebek, Tongs Baby Gri Renkli Bebek Tulum, Tongs Baby Gri Renkli Tulum, Tongs Baby Gri Güneş, Tongs Baby Gri Güneş Bebek, Tongs Baby Gri Güneş Bebek Tulum, Tongs Baby Gri Güneş Tulum, Tongs Baby Gri Bebek, Tongs Baby Gri Bebek Tulum, Tongs Baby Gri Tulum, Tongs Baby Renkli, Tongs Baby Renkli Güneş, Tongs Baby Renkli Güneş Bebek, Tongs Baby Renkli Güneş Bebek Tulum, Tongs Baby Renkli Güneş Tulum, Tongs Baby Renkli Bebek, Tongs Baby Renkli Bebek Tulum, Tongs Baby Renkli Tulum, Tongs Baby Güneş, Tongs Baby Güneş Bebek, Tongs Baby Güneş Bebek Tulum, Tongs Baby Güneş Tulum, Tongs Baby Bebek, Tongs Baby Bebek Tulum, Tongs Baby Tulum, Tongs Gri, Tongs Gri Renkli, Tongs Gri Renkli Güneş, Tongs Gri Renkli Güneş Bebek, Tongs Gri Renkli Güneş Bebek Tulum, Tongs Gri Renkli Güneş Tulum, Tongs Gri Renkli Bebek, Tongs Gri Renkli Bebek Tulum, Tongs Gri Renkli Tulum, Tongs Gri Güneş, Tongs Gri Güneş Bebek, Tongs Gri Güneş Bebek Tulum, Tongs Gri Güneş Tulum, Tongs Gri Bebek, Tongs Gri Bebek Tulum, Tongs Gri Tulum, Tongs Renkli, Tongs Renkli Güneş, Tongs Renkli Güneş Bebek, Tongs Renkli Güneş Bebek Tulum, Tongs Renkli Güneş Tulum, Tongs Renkli Bebek, Tongs Renkli Bebek Tulum, Tongs Renkli Tulum, Tongs Güneş, Tongs Güneş Bebek, Tongs Güneş Bebek Tulum, Tongs Güneş Tulum, Tongs Bebek, Tongs Bebek Tulum, Tongs Tulum, Baby, Baby Gri, Baby Gri Renkli, Baby Gri Renkli Güneş, Baby Gri Renkli Güneş Bebek, Baby Gri Renkli Güneş Bebek Tulum, Baby Gri Renkli Güneş Tulum, Baby Gri Renkli Bebek, Baby Gri Renkli Bebek Tulum, Baby Gri Renkli Tulum, Baby Gri Güneş, Baby Gri Güneş Bebek, Baby Gri Güneş Bebek Tulum, Baby Gri Güneş Tulum, Baby Gri Bebek, Baby Gri Bebek Tulum, Baby Gri Tulum, Baby Renkli, Baby Renkli Güneş, Baby Renkli Güneş Bebek, Baby Renkli Güneş Bebek Tulum, Baby Renkli Güneş Tulum, Baby Renkli Bebek, Baby Renkli Bebek Tulum, Baby Renkli Tulum, Baby Güneş, Baby Güneş Bebek, Baby Güneş Bebek Tulum, Baby Güneş Tulum, Baby Bebek, Baby Bebek Tulum, Baby Tulum, Gri, Gri Renkli, Gri Renkli Güneş, Gri Renkli Güneş Bebek, Gri Renkli Güneş Bebek Tulum, Gri Renkli Güneş Tulum, Gri Renkli Bebek, Gri Renkli Bebek Tulum, Gri Renkli Tulum, Gri Güneş, Gri Güneş Bebek, Gri Güneş Bebek Tulum, Gri Güneş Tulum, Gri Bebek, Gri Bebek Tulum, Gri Tulum, Renkli, Renkli Güneş, Renkli Güneş Bebek, Renkli Güneş Bebek Tulum, Renkli Güneş Tulum, Renkli Bebek, Renkli Bebek Tulum, Renkli Tulum, Güneş, Güneş Bebek, Güneş Bebek Tulum, Güneş Tulum, Bebek, Bebek Tulum, Tulum,
Çerez Kullanımı