Next Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu
Zürafa Desenli Uyku Tulumu

Next Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,20(KDV Dahil)

Next Baby zürafa desenli bebek uyku tulumu keyifli tasarımıyla bebeğinize çok yakışacak.

:

Next Baby zürafa desenli bebek uyku tulumu 1.kalite kumaştan üretilmiştir

Next Baby zürafa desenli bebek uyku tulumu sade ve şık bir tasarıma sahiptir.

Ürünümüz bebeğiniz için özenle seçilmiştir.

Kumaş: %100 Pamuk

Kanserojen ve alerjin madde içermez

Marka Menşei: İngiltere

Bebek Tulumları ve Kullanışlı Ürünler

Bebek tulumları; bebeklerin özellikle soğuk kış günlerinde sürekli kıyafetlerini sıyırmaları nedeni ile tercih edilen oldukça konforlu giysilerdir. Tulumların kolay kolay sıyrılması mümkün olmazken soğuktan etkilenmemeleri adına da doğru bir önlem alınmış olur.

Çok hareketli bebekler için 2 parçalı giysilerin tercih edilmesi çok mantıklı seçimler olmadığından tulum tercihi ebeveynler için çok daha kaliteli olur. Bebeğe giydirildikten sonra alt kısmından düğme veya çıtçıt ile kapatılan bu kıyafetlerin bebek hareketlerinden hiç etkilenmeyeceği ifade edilebilir. Peki, bebeğiniz için bir tulum seçerken rastgele bir seçim yapmak doğru mudur? Yoksa bebek tulumları da tıpkı diğer kıyafetler gibi titizlikle seçilmesi gereken ürünler midir?

Bebek Tulumları Nasıl Seçilmeli?

Bebek tulumu seçerken dikkat edilmesi gereken belli başlı konular olduğunu ifade etmek gerekir. Bu sayede hem bebeğin daha konforlu bir şekilde hareket etmesi hem de cildine zarar verecek herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalınmaması söz konusu olacaktır. O halde gelin bebek tulumu seçerken dikkat etmeniz gerekenlere bir bakalım!

Beden Seçimini Doğru Yapın

Tulumlar diğer kıyafetlerin aksine büyük ya da küçük seçilebilecek seçenekler değildir. Çünkü bebek vücudunu her noktası ile saran tulumların çok küçük olması bebeğinizi rahatsız edeceği gibi tulumların gereğinden büyük olması halinde hareket kabiliyetinin kısıtlanması da muhtemel olur. Bu anlamda en doğru beden seçimi ile bebeğinizin daha konforlu olmasını sağlamalısınız.

Pamuklu Bebek Tulumları Tercih Edin

Bebek tulumları ebeveynlerin genellikle uyku esnasında bebeklere giydirdikleri kıyafetler olurken bu kıyafetlerin oldukça uzun süre boyunca bebek cildine temas ettiği görülür. Böylesi bir durumda pamuklu bebek tulumları en doğru seçim olacaktır. Hem bebeğinizin cildini tahriş etmeyen hem de terleme, kaşıntı ve diğer problemlere neden olmayan tulumlar ile bebeğinize kaliteli bir yaşam sunabilirsiniz.

Bebek Tulum Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Bebek tulumu dendiğinde genellikle uykuya hazırlanan sevimli yavrular gelir akla. Bu anlamda bebeğinizin uyku öncesinde giydiği ve gece boyunca onu soğuktan koruyacak bir kıyafet olarak düşünülebilecek olan tulumların çok farklı bir tercih nedeni daha vardır. Pratik giydirilebilen kıyafetler arasında başı çeken bu ürün anneler için adeta hayat kurtarıcı bir seçenektir. Giydirmesi de soydurması da saniyeler alan tulumların zaman tasarrufu sağladığı açıktır.

Patikli Tulumlar Daha mı Kullanışlı?

Tulumlar, bebeğin kıyafet konusundaki kurtarıcısı olurken ebeveynlerin zaman zaman patikli seçenekleri de tercih ettiği gözlemlenebilmektedir. Hangi bebek tulumları daha kullanışlı sorusunu gündeme getiren bu model düşünüldüğünde net bir cevap vermek mümkün değildir. Burada önemli olan bebeğinizin yaşıdır. Çünkü küçük yaştaki bebeklerin çorapları ayağında tutması çok daha zordur. Küçük yaştaki bebekler için patikli tulumlar tercih edilirken daha büyük bebekler için patiksiz tulumlar tercih edilebilir.

Bebek Tulumu Fiyatları

Bebek tulumu satın alırken ebeveynlerin dikkate aldığı en önemli konulardan bir tanesi de fiyatlardır. Çünkü bütçeyi doğru kullanmak hem bebeğinizin geleceği hem de aile ekonominiz için önemlidir. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey güvendiğiniz markalardan alışveriş yaparken sizin için daha doğru fiyatlarda sunulan bebek tulumu seçeneklerini tercih etmektir.

 

Etiketler
Next, Next Baby, Next Baby Zürafa, Next Baby Zürafa Desenli, Next Baby Zürafa Desenli Bebek, Next Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku, Next Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu, Next Baby Zürafa Desenli Bebek Tulumu, Next Baby Zürafa Desenli Uyku, Next Baby Zürafa Desenli Uyku Tulumu, Next Baby Zürafa Desenli Tulumu, Next Baby Zürafa Bebek, Next Baby Zürafa Bebek Uyku, Next Baby Zürafa Bebek Uyku Tulumu, Next Baby Zürafa Bebek Tulumu, Next Baby Zürafa Uyku, Next Baby Zürafa Uyku Tulumu, Next Baby Zürafa Tulumu, Next Baby Desenli, Next Baby Desenli Bebek, Next Baby Desenli Bebek Uyku, Next Baby Desenli Bebek Uyku Tulumu, Next Baby Desenli Bebek Tulumu, Next Baby Desenli Uyku, Next Baby Desenli Uyku Tulumu, Next Baby Desenli Tulumu, Next Baby Bebek, Next Baby Bebek Uyku, Next Baby Bebek Uyku Tulumu, Next Baby Bebek Tulumu, Next Baby Uyku, Next Baby Uyku Tulumu, Next Baby Tulumu, Next Zürafa, Next Zürafa Desenli, Next Zürafa Desenli Bebek, Next Zürafa Desenli Bebek Uyku, Next Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu, Next Zürafa Desenli Bebek Tulumu, Next Zürafa Desenli Uyku, Next Zürafa Desenli Uyku Tulumu, Next Zürafa Desenli Tulumu, Next Zürafa Bebek, Next Zürafa Bebek Uyku, Next Zürafa Bebek Uyku Tulumu, Next Zürafa Bebek Tulumu, Next Zürafa Uyku, Next Zürafa Uyku Tulumu, Next Zürafa Tulumu, Next Desenli, Next Desenli Bebek, Next Desenli Bebek Uyku, Next Desenli Bebek Uyku Tulumu, Next Desenli Bebek Tulumu, Next Desenli Uyku, Next Desenli Uyku Tulumu, Next Desenli Tulumu, Next Bebek, Next Bebek Uyku, Next Bebek Uyku Tulumu, Next Bebek Tulumu, Next Uyku, Next Uyku Tulumu, Next Tulumu, Baby, Baby Zürafa, Baby Zürafa Desenli, Baby Zürafa Desenli Bebek, Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku, Baby Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu, Baby Zürafa Desenli Bebek Tulumu, Baby Zürafa Desenli Uyku, Baby Zürafa Desenli Uyku Tulumu, Baby Zürafa Desenli Tulumu, Baby Zürafa Bebek, Baby Zürafa Bebek Uyku, Baby Zürafa Bebek Uyku Tulumu, Baby Zürafa Bebek Tulumu, Baby Zürafa Uyku, Baby Zürafa Uyku Tulumu, Baby Zürafa Tulumu, Baby Desenli, Baby Desenli Bebek, Baby Desenli Bebek Uyku, Baby Desenli Bebek Uyku Tulumu, Baby Desenli Bebek Tulumu, Baby Desenli Uyku, Baby Desenli Uyku Tulumu, Baby Desenli Tulumu, Baby Bebek, Baby Bebek Uyku, Baby Bebek Uyku Tulumu, Baby Bebek Tulumu, Baby Uyku, Baby Uyku Tulumu, Baby Tulumu, Zürafa, Zürafa Desenli, Zürafa Desenli Bebek, Zürafa Desenli Bebek Uyku, Zürafa Desenli Bebek Uyku Tulumu, Zürafa Desenli Bebek Tulumu, Zürafa Desenli Uyku, Zürafa Desenli Uyku Tulumu, Zürafa Desenli Tulumu, Zürafa Bebek, Zürafa Bebek Uyku, Zürafa Bebek Uyku Tulumu, Zürafa Bebek Tulumu, Zürafa Uyku, Zürafa Uyku Tulumu, Zürafa Tulumu, Desenli, Desenli Bebek, Desenli Bebek Uyku, Desenli Bebek Uyku Tulumu, Desenli Bebek Tulumu, Desenli Uyku, Desenli Uyku Tulumu, Desenli Tulumu, Bebek, Bebek Uyku, Bebek Uyku Tulumu, Bebek Tulumu, Uyku, Uyku Tulumu, Tulumu,
Çerez Kullanımı